SKU MKD Категорија:

Frida

400ден

/ Шоља за кафе или чај /

Состав / Керамика

Рачно нацртан цртеж од креативките на Brainstorm

/ Производот може да се мие во машина за садови на MAX 40 C /

* Производот е лимитиран на еден примерок *

На залиха

Brainstorm

Креативно студио за рачна изработка на персонализирани шолји и чаши.